Skip links

Global Marketer Week Istanbul

Etkinlik web sitesi örnekleri

Global Marketer Week İstanbul etkinliği için hazırladığımız web sitesi, Reklamverenler Derneği’nin Türkiye organizatörlüğünü üstlendiği WFA’nın kurumsal kimlik renklerine göre tasarlandı. Etkinliğin detayları, sponsorları ve bilet satışlarına yönlendirmeler içeren web sitesi, Elevandos’un deneyimli ekibi tarafından özelleştirildi.

Etkinliğin dünya çapında tanınan bir organizasyon olması nedeniyle, web sitesi tasarımı ve içeriği son derece önemliydi. Reklamverenler Derneği’nin istekleri ve Biletino Kurumsal Satış Ekibi’nin yönlendirmeleri doğrultusunda Elevandos, web sitesinin tasarımını ve altyapısını WFA’nın kurumsal kimlik renklerine uygun hale getirdi. Ayrıca, site içerisinde detaylı program, konuşmacı bilgileri ve sponsorların yer aldığı bölümler hazırlandı.

Web sitesi, kullanıcı dostu arayüzü ve optimize edilmiş altyapısı sayesinde, katılımcıların etkinlik hakkında detaylı bilgi edinmelerini ve biletlere kolayca erişmelerini sağladı. Elevandos’un uzmanlığı ve dikkatli çalışması, müşterimizin beklentilerini karşılamak için yeterli oldu ve sonuç olarak, etkinlik web sitesi katılımcılar için kullanımı kolay bir deneyim sağladı.

Elevandos, web deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanıyor.