Skip links
— 2024 trendlerine uygun

Web Tasarım ve Yazılım Çözümleri

İşiniz için ihtiyacınız olan tüm kurumsal yazılım çözümleri Elevandos ile artık mümkün.

İlk ay ücretsiz teknik destek alın!

Web Tasarım ajansı Elevandos
Elevandos ile

Markanızın dijital dönüşümüne bugün başlayın.

Ürün veya hizmetlerinizi en kaliteli şekilde yansıtmak ve potansiyel müşterilerinizle buluşturmak ister misiniz?

Web Tasarım & Yazılım

Mobil Uygulama Geliştirme

Web Tasarım Örnekleri

Bize projenizi anlatın

Fiyat teklifi alın

Hayallerinizi gerçekleştirin!

Markanızı bugün dünyaya açın.

İhracat odaklı dijitalleşme adımınıza Elevandos ile başlayın.

Bizimle iletişime geçin

Web Tasarım Formu

Sorularınız mı var?

WhatsApp Hattı

WhatsApp üzerinden iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayın.

Sizi Arayalım

Sizi aramamızı isterseniz buraya tıklayın ve formu doldurun.

Yardım Merkezi

Daha fazla bilgi almak için Yardım Merkezi sayfamızı inceleyin.

Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım fiyatları en temelde markanızın ihtiyacına yönelik ön çalışma sonucunda ortaya çıkartılır. Web tasarım fiyat teklifini oluşturan en temel özellikler şunlardır: Tasarlanacak sayfa sayısı, kullanılacak yazılım teknolojileri, barındırma hizmetleri, web sitesinin dil ve para birimi seçenekleridir.

Bir web sitesinin tamamlanma süresi ortalama 1 ay ile 2 ay arasında değişiklik gösterebilir. Bu süre web sitesinde istenilen özelliklere göre daha uzun veya daha kısa olabilir.

Bir web sitesi oluşturmak için temel olarak bir alan adı (domain) ve barındırma servisi (hosting) gereklidir. Web sitesinin çalışması için web sitesinin arayüz tasarımı, ön yüz kodları (frontend),arka yüz kodları (backend) ve veritabanının olması gerekir. Ayrıca SSL Sertifikası gibi güvenlik yazılımlarının bulunması da önerilir.

Mobil uygulama geliştirme süresi uygulamanın fonksiyonlarına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Android uygulamalar için 2 ay ile 4 ay arasında bir süre başlangıç seviyesinde bir uygulama için ideal bir süredir. IOS uygulamalar için geliştirme süresi ortalama 2 ay ile 5 ay arasında sürebilmektedir. Hibrit uygulamalar her iki platformda da çalışabileceği için uygulama geliştirme süresi daha kısa olaabilir. 

Mobil uygulama fiyatları 2024 yılında ortalama 40.000 TL ile 1.000.000 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir. Mobil uygulama fiyatları Android, IOS veya Hibrit uygulamalarda, istenilen özelliklere göre belirlenir. 

Web tasarım fiyatları 2024 yılında ortalama 15.000 TL ile 250.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Web tasarım fiyatları web sitesinde çalışması gereken özelliklere ve ihtiyaçlara göre belirlenir. 

Elevandos, web deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanıyor.