Skip links

Yardım Merkezi

Bize Ulaşın

  Sıkça Sorulan Sorular

  Web sitesi fiyatları ihtiyacınıza göre değişiklik göstermektedir. Kobiler için ortalama web sitesi fiyatları 3.500₺ ile 15.000 ₺ arasında değişiklik göstermektedir. Fiyatların değişikliği oluşturulacak sayfa sayısı, kullanılacak görsel ve modül yazılımlarının lisansları ile doğru orantılı olarak değişiklik göstermektedir. Detaylı fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Bir web sitesi tasarımı hazırlamadan önce web sitesini kullanacak olan markanın ürünleri, hizmetleri veya servisleri hakkında detaylı bilgi alınır. Potansiyel müşterilerin web sitesini kullanarak hangi kanallardan iletişime geçmesi gerektiğine (telefon, iletişim formu, e-posta vb.) karar verilir. Daha sonra markanın ürün ve hizmetlerine uygun renkler belirlenir ve kullanıcı deneyimi tasarımı (UX Design) ekibi tarafından taslak çalışması hazırlanır. UX Tasarım sürecinden sonra kullanıcı arayüzü tasarımı (UI Design) ekibi tarafından web sitesinin masaüstü ve mobil cihazlardaki tasarımı hazırlanır. Web sitesi tasarımının ardından ön yüz yazılım ekibi (Frontend Team) arayüz tasarımını kodlar ve arka yüz yazılım ekibi (Backend Team) süreci devralır. Basit bir web sitesi tasarımı yapmak için gereken temel aşamalar bunlardır.

  Dijital pazarlamanın olmazsa olmaz kanalları arasında yer alan sosyal medya hesaplarının yönetilmesi süreçlerinin tümüne verilen isimdir. Sosyal medya yönetimi; görsel veya metin içerik üretimi, reklam yönetimi, mesajların yanıtlanması veya sadece nasıl yönetilmesi gerektiği konusundaki danışmanlık hizmetlerini kapsayabilir.

  İşinizi internette büyütmek için en temelde, ürün veya hizmetlerinizin yer aldığı bir web sitesi oluşturmanız gerekir. Daha sonra sosyal medya hesaplarınız ve arama motoru optimizasyonu çalışmaları ile web sitenize gelen trafiği veya telefon aramalarınızı artırabilirsiniz. İş amaçlarınız doğrultusunda bu süreç değişiklik gösterebilir. Önceliğinizin marka bilinirliği mi? İnternetten satış mı? Yoksa yerel mağazanıza daha fazla müşteri yönlendirmek mi? Olduğuna karar vererek işinizi büyütmeye başlayabilirsiniz.

  İnternet siteleri Google ve diğer arama motorlarında güncellik, hız ve SEO (Arama motoru optimizasyonu) gibi kriterlere göre sıralanır. Web siteniz Google aramalarında çıkmıyor ise sırasıyla web sitenizin hız sorunlarını, hatalarını ve SEO uyumluluk kontrolünü yapmanız gerekir. Bu süreçte profesyonel destek almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Elevandos, web deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanıyor.